Благодійний вечір
Благодійний вечір 21 жовтня 2018 року
- Деталі
- Дата публікації: П'ятниця, 21 вересня 2018, 16:41
Благодійний вечір проводиться для підтримки талановитих студентів й викладачів Могилянки та розвитку нових університетських програм.
ПРОГРАМА БЛАГОДІЙНОГО ВЕЧОРА НАУКМА - 2018
НСК "Олімпійський", зала "Олімпійський дворик"
16.00
Вітальний коктейль з членами Наглядової ради
17.00
Промови запрошених спікерів
Гаррі Джейкобс, головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки (World Academy of Art&Science)
Іван Малкович, директор видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, поет і перекладач
Бенкет
Благодійний аукціон
Концертна частина – виступ вокальної формації “Піккардійська терція”
Партнери Благодійного вечора 2018:
- родина Оксани Маркарової та Данила Волинця
- Jacobs Douwe Egberts Україна (Якобз Дау Егбертс Україна)
- Києво-Могилянська бізнес-школа
- PIN Production
Контакти
+380 67 505 68 73
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ексклюзивний партнер
|
|
|
|
Офіційні партнери
|
|
Творчий партнер
|
|
|
Благодійний вечір 16 листопада 2019 року
- Деталі
- Дата публікації: Середа, 25 вересня 2019, 09:56
Загальна інформація
16 листопада 2019 року Києво-Могилянська академія збирає друзів, партнерів, благодійників і тих, хто змінює нашу країну та світ вже сьогодні, на VII Благодійний вечір.
Ми традиційно подякуємо тим, хто підтримує університет, розкажемо про наші успіхи та проєкти, а також продовжимо формувати стипендіальні програми для студентів і викладачів та розвитку навчальних програм.
Ми виховали покоління лідерів сучасної України і прагнемо надалі створювати умови для всебічного розвитку нових генерацій тих, хто вестиме країну у ХХІІ сторіччя.
Разом із вами ми зможемо значно ефективніше допомагати студентам змінювати власне життя та знаходити свій унікальний шлях у здобутті освіти та розвитку особистості.
Місце проведення цьогорічного благодійного заходу НаУКМА - Fairmont Grand Hotel, вул. Набережно-Хрещатицька 1.
Програма
16.30
Вітальний коктейль з членами Наглядової ради
17.00
Вітальне слово від президента НаУКМА Андрія Мелешевича, голови Наглядової ради НаУКМА Віктора Іванчика та почесного президента НаУКМА В’ячеслава Брюховецького
17.20
Промова почесного спікера Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви
17.45 – 21.00
Банкет, спілкування, благодійний аукціон і музична частина від Христини Соловій та тріо Родіона Іванова.
Проєкти для підтримки
Стипендії для викладачів
Запорукою рівня, репутації та розвитку університету є його викладачів, які створюють нові наукові школи, продукують нові знання, заохочують та надихають студентів.
І наше завдання – створити для викладачів гідні умови праці, які дозволять провадити конкурентоспроможні на глобальному рівні дослідження та підвищувати свою викладацьку майстерність.
Заснування стипендіального фонду для викладача – це одна з найважливіших і найпотрібніших інвестицій, яку ви можете зробити в університет.
Стипендії для студентів
Рівень викладання, середовище та ціннісні орієнтири притягують, перефразовуючи Григорія Сковороду, «сродних» людей. Вони захоплено навчаються, критично мислять, здатні продукувати власні ідеї. Вони мислять у категоріях відповідальності перед собою, родиною, країною і світом.
Ми пишаємося, що саме такі студенти обирають Могилянку. І саме в таких студентів ми пропонуємо вам інвестувати.
Це дасть можливість найкращим студентам безвідносно до їхнього соціального статусу навчатися в Академії.
Професійний розвиток викладачів
Рівень студентів прямо пропорційний ефективності професійного розвитку викладачів. Тому Могилянка усвідомлює важливість організаційних та фінансових інвестицій у цей напрям.
Ми створили абсолютно новаторську для України програму професійного розвитку викладачів на противагу неефективним пост-радянським програмам підвищення кваліфікації. І ми формуємо спільноту, центр тяжіння для найкращих викладачів з усієї країни, готових працювати на рівні світових стандартів.
Наші пілотні програми сколихнули професійне середовище і привернули величезну увагу. Ми готові масштабувати свій досвід на цілу країну. Підтримуючи програму професійного розвитку викладачів, ви творите нове професійне середовище.
Цифровий університет
Цифрові технології докорінним чином трансформують життя людей та цілих суспільств. Це стосується і освітніх інституцій, які, власне, і мають підготувати молоде покоління до життя у новому цифровізованому світі.
Глобальна і повсюдна цифровізація − виклик і для університету як організації. Говорячи по високу якість освіти чи досліджень, ми повинні дбати про те, щоб інфраструктура та методи нашої роботи відповідали найновішим тенденціям та очікуванням покоління, яке народилося зі смартфоном в руках. Наші викладачі, дослідники та адміністратори повинні мати сучасні інструменти для взаємодії не лише між собою, а й з колегами в усьому світі.
Не всім комерційним організаціям вдається встигати за розвитком технологій. Університету, який у свої роботі суттєво залежить від державного фінансування, це складно й поготів.
Саме тому у цій сфері ми можемо покладатися лише на підтримку благодійників. Зараз у фокусі проєкту «Цифровий університет» − впровадження сучасних методів викладання, зокрема, змішаного навчання, створення масових он-лайн-курсів, розвиток електронного документообігу та електронних сервісів.
Благодійний внесок на участь у вечорі:
5500 грн, при сплаті до 10 листопада, після - 6500 грн.
Вшанування партнерів НаУКМА 2017 року
- Деталі
- Дата публікації: Понеділок, 20 листопада 2017, 13:12
Щорічний благодійний вечір НаУКМА - це привід скласти подяку людям та організаціям, які особливо долучилися до розвитку Києво-Могилянської академії, без яких наша розбудова була б неможливою.
Дорогі друзі, ваша допомога є для нас великою честю і великою відповідальністю. Ми разом творимо університет, який змінює країну. Ми разом творимо майбутнє!
Наша особлива подяка Благодійному фонду «Повір у себе» за підтримку студентів та науковців Академії. Фонд надав стипендії для студентів з сільської місцевості та три гранти на творчі відпустки «саббатікал» науковцям для проведення досліджень та публікації їх результатів.
На Благодійному вечорі відзнаку «Золотий партнер Року» отримала спів-засновниця Фонду «Повір у себе» Ірина Іванчик.
Western NIS Enterprise Fund став «Срібний партнер Року» . Фонд надав благодійну підтримку на оплату навчання для 25-ти студентів магістерської програми «publicadministration», а також фінансував участь молодих науковців у міжнародних конференціях.
На Благодійному вечорі відзнаку від імені Фонду отримав Роман Тичківський - випускник Могилянки, керівник програми «Економічне лідерство» фонду Western NIS Enterprise Fund, керівник Української Академії Лідерства
Дипломами Києво-Могилянського Братства за внесок у розвиток Академії були нагороджені:
Марта Фаріон - незмінний президент Києво-Могилянської Фундації Америки. Фундація багато років підтримує Могилянку в розвитку та реформуванні вищої освіти в Україні, спонсорує участь студентів у міжнародних конкурсах та участь викладачів у міжнародних конференціях. Саме завдяки Фундації ми мали можливість вітати в Україні пані Ен Еплбаум.
Фундація Спадщина (США) та Фундація Самопоміч (США) – за підтримку проекту Цифрового університету.
Наталя Попович - випускниця НаУКМА, президент One Philosophy Group of Companies, співзасновниця Українського кризового медіа центру. Пані Наталя багато років була членом Довірчої ради університету і підтримувала Академію в багатьох починаннях, зокрема і проекту Реставрація. Наталя та її команда також долучились до організації візиту Ен Еплбаум в Україну.
Валерія Казадарова - випускниця НаУКМА, керівник компанії «Таланти для бізнесу», яка запровадила в НаУКМА програму тренінгів з softskills«Профі +» для студентів, а з цього року відкрила новий напрямок – Школу для викладачів «Профі +».
Фонд Випускників України - за підтримку екопроекту з моніторингу стану довкілля на території Академії, фінансування участі докторантів у міжнародних конференціях, розвиток стартап-спільноти та інших проектів Могилянки.
Києво-Могилянська бізнес-школа - інтелектуальний партнер благодійного вечора. Диплом отримав її декан Олександр Саврук.
Компанія «ІЛТА» - генеральний партнер благодійного вечора. Диплом отримав голова правління компанії Сергій Міщенко.
Сергій Гусовський, котрий разом зі своїм братом Євгеном Гусовський став офіційним партнером цьогорічного благодійного вечора НаУКМА. Окрім того Сергій Гусовський один із засновників відзнаки «Кращий викладач факультету» - щорічного конкурсу для викладачів НаУКМА.
Компанія «КОФКО Агрі Ресорсіз Україна» - партнер цьогорічного благодійного вечора. Диплом отримав генеральний директор компанії Володимир Осадчук.
Компанія «Якобз Дау Егбертс Україна» - партнер нашого благодійного заходу. Диплом отримав голова правління компанії Павло Варчук, випускник НаУКМА.
Подякою президента НаУКМА були відзначені:
Титульний партнер благодійного вечора – Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери». Відзнаку отримав Андрій Стельмащук – керуючий партнер ЮФ "Василь Кісіль і Партнери", випускник НаУКМА, член Довірчої ради КМА 2010-2015 років.
Ексклюзивний партнер благодійного вечора – родина Оксани Маркарової та Данила Волинця. Багато років ця родина підтримує Могилянку, і щороку - організацію благодійних вечорів Академії. Пані Оксана, випускниця НаУКМА, член Довірчої ради НаУКМА (2007-2015 рр.), засновниця "Фонду ім. Дмитра Малюченка"для допомоги студентам Академії у критичних ситуаціях.
Родина випускників НаУКМА Сергія Сегеди та Вікторії Гуменюк – благодійники стратегічного проекту Могилянки «Наукові реферовані англомовні журнали», єдиного в Україні наукового англомовного гуманітарного он-лайн журналу. Цього року також вони підтримали поїздку студентської команди факультету правничих наук на міжнародний конкурс з судових дебатів ім. Філліпа Джессапа у Вашингтон.
Київський офіс Бейкер МакКензі – партнер благодійного вечора та постійний партнер стратегічних проектів НаУКМА. Завдяки їхній підтримці вийшло 2 випуски англомовного наукового рецензованого журналу Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal, а команда НаУКМА взяла участь у змаганнях для студентів-правників у Вашингтоні.
Корпорація «Артеріум», яка є партнером стратегічного проекту «Розвиток Факультету природничих наук». Цього року компанія підтримала стипендіями кращих бакалаврів програм «Хімія» та «Біологія» та конкурс наукових проектів для студентів магістерських програм «Хімія», «Молекулярна біологія» та «Лабораторна діагностика біологічних систем». Тренери корпоративного університету Корпорації «Артеріум» третій рік поспіль проводять тренінги для студентів Могилянки. Подяку отримав представник Корпоративного університету Корпорації "Артеріум" Дмитро Свинаренко.
Тарас Лукачук – випускник НаУКМА, нині президент компанії Jacobs у регіоні Східна Європа, Близький Схід і Африка. Пан Тарас–засновник трьох щорічних грантів: для кращого викладачів Факультету природничих наук,кращого викладача кафедри англійської мови і кращого викладача-наставника факультету економічних наук.
Компанія «Арцінгер, Богдарєв Шкляр і Партнери» - офіційний партнер благодійного вечора. Відзнаку отримала партнер компанії Катерина Гупало, випускниця НаУКМА.
ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ |
|||||||||||
ПАРТНЕРИ |
|||||||||||
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ |
|||||||||||
Як все було: 19.11.2017
- Деталі
- Дата публікації: Понеділок, 20 листопада 2017, 13:17
Наймасштабніший за останні роки Благодійний вечір зібрав 19 листопада у Мистецькому Арсеналі близько 300 друзів, доброчинців та партнерів Києво-Могилянської академії. Програма заходу включала й інтелектуальну, і музичну частину, і аукціон, і вільне спілкування.
Сама традиція таких щорічних зібрань у колі могилянців та друзів Академії стала вже очікуваною і обов’язковою подією у календарях багатьох наших партнерів. Благодійні вечори – це привід для Академії подякувати всім, хто її підтримує, розповісти про ще один рік (ще один етап) розвитку Могилянки. Це майданчик для спілкування з лідерами думок, діячами культури та мистецтва, однодумцями, а для випускників НаУКМА – однокурсниками та викладачами. Затишна, родинна атмосфера та цікава програма вечорів, відчуття причетності до великої справи – творення найкращого університету України – збирають щороку все більше і більше учасників. І, звичайно, такі заходи мають благодійну мету – залучення коштів на стратегічні проекти розвитку Могилянки.
Цього року метою Благодійного вечора став проект Цифрового університету. Він передбачає застосування інноваційних підходів до навчання та підвищення ефективності діяльності університету завдяки використанню цифрових технологій.
Цьогорічна подія зібрала, як завжди, добірне і шановане товариство - Надзвичайні і Повноважні Посли, представники міжнародних організацій, урядовці, бізнесмени, громадські та культурні діячі, викладачі. Також були запрошені особливі гості - випускники Могилянки, які воювали добровольцями у зоні АТО.
Ансамбль старовинної музики НаУКМА (художній керівник Тетяна Трегуб), який зустрічав гостей вишуканими творами композиторів 17-18 століть, відразу задавав атмосферу свята. Ведучими Благодійного вечора стали Вадим Карп’як (ведучий «Свободи слова» на «ICTV») та Оксана Стебельська (керівник і солістка вокально-інструментального ансамблю «Українські барви»).
Відкриваючи вечір, президент НаУКМА Андрій Мелешевич підкреслив, звертаючись до гостей:
«Ви, всі, хто підтримує Могилянку, допомагають виховувати покоління, яке масштабує могилянські цінності, масштабує якісно нові знання та компетентності в межах всієї країни. Тому, змінюючи життя навіть одного студента Могилянки, можна змінити на краще Україну».
Почесного президента Могилянки, її легенду та символ В’ячеслава Брюховецького присутні зустріли оплесками. В’ячеслав Степанович сказав: «Я тішуся тим, що ви любите Києво-Могилянcьку академію. І ця любов є не до якихось її якостей чи чеснот. Ця любов є просто довільною, як любов матері до дитини, як любов чоловіка до дружини. Саме вона і мусить бути, насамперед, рушійною силою подальшого розвитку Академії. І ця любов, про яку я говорив, мусить мати характер творчий. Це повинна бути любов, яка продукує нові ідеї. Тому що не може бути успішного розвитку там, де страх перед наслідками за реалізацію нових ідей сильніший за любов до істини. Найважливіше – це те, що сьогодні все залежить від нас. Всі разом ми будемо творити ту нову Академію, яку вимріювали ще і Петро Могила, і Сагайдачний, і Мазепа».
Спеціальною гостею вечора стала Ен Еплбаум – всесвітньовідома журналістка, письменниця, дослідниця-історик. Редакторка «The Economist», колумністка та член видавничої ради «The Washington Post», Лауреатка Пулітцерівської премії, авторка бестселлерів "Gulag: A History" (Пулітцерівська премія), "Red Famine: Stalin's War on Ukraine", викладачка найпрестижніших університетів світу – це лише деякі з її титулів та досягнень.
Пані Ен спеціально прибула з Лондона на запрошення КМА, щоб підтримати важливий для розвитку нашого університету проект. Крім того, її приїзд в Україну мав ще одну мету – презентацію їі останньої, щойно виданої книги "Red Famine: Stalin's War on Ukraine" («Червоний Голод: Війна Сталіна з Україною»). Цю книгу вже назвали тріумфом вченості та людського співчуття; ця праця привертає увагу цілого світу до України, до однієї з найтрагічніших сторінок у її історії - Голодомору 1932-33 років.
Звертаючись до гостей вечора, пані Ен сказала: «Історія Голодомору в Україні була трагедією, яка не мала щасливого кінця, але історія України в цілому – це не трагедія. … Мільйони людей було вбито, нація залишається на карті. Пам’ять про голод придушена, але українці зараз обговорюють і минуле, і майбутнє. І такі Інституції , як Києво-Могилянська академія, можуть і реконструювати минуле, і будувати майбутнє».
Особливою окрасою вечора стала Оксана Муха - відома українська співачка та скрипалька, лауреатка Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик. Її концертна географія налічує більше 20 країн Європи та Америки! Наші гості, не виїжджаючи поза межі Києва, змогли насолодитися прекрасним голосом пані Оксани, який торкнувся цього вечора глибоких струн душі.
Коментуючи свою участь у Благодійному вечорі Могилянки, співачка підкреслила, що НаУКМА – чи не найкращий навчальний заклад України і символ її гідності: «Студенти отримують якісну освіту, стверджуються як особистості, національно свідомі громадяни, набувають духовної броні; в університеті плекаються правильні переконання та цінності. Дякую викладачам за їхній труд і всім, хто підтримує університет. Радію, що моя творчість співзвучна з Вами!».
Під час Благодійного вечора було вручено низку нагород та відзнак благодійникам та партнерам Києво-Могилянської академії 2017 року – тим, завдяки чиїй допомозі і підтримці розвивався наш університет і мав ресурси втілювати мрії протягом року.
Відзнакою «Золотий партнер Року» нагороджено Благодійний фонд «Повір у себе» за значну підтримку студентів та науковців Могилянки, зокрема, надання стипендій першокурсникам з сільської місцевості та трьох грантів на творчі відпустки «саббатікал» науковцям для проведення досліджень і публікації їх результатів. Нагороду отримала співзасновниця Фонду Ірина Іванчик.
Відзнакою «Срібний партнер Року» пошановано Western NIS Enterprise Fund. Фонд надав благодійну підтримку на оплату навчання для 25-ти студентів програми «Публічне управління та адміністрування», а також фінансував участь молодих науковців у міжнародних конференціях. Нагороду отримав Роман Тичківський - випускник Могилянки, керівник програми «Економічне лідерство» фонду Western NIS Enterprise Fund, керівник Української Академії Лідерства.
Багато шановних гостей та організацій отримали відзнаки Києво-Могилянської академії у цей день:
• Незмінний президент Києво-Могилянської Фундації Америки Марта Фаріон, яка представляла на вечорі ще дві організації діаспори – Фундацію «Спадщина» Першого українського федерального банку «Певність» та Українсько-Американську Федеральну Кредитову Спілку «Самопоміч»;
• родина випускників НаУКМА Вікторії Гуменюк та Сергія Сегеди;
• київський офіс Бейкер МакКензі – партнер благодійного вечора НаУКМА. Відзнаку отримав Сергій Чорний, керуючий партнер компанії;
• Корпорація «Артеріум», яку представляв Дмитро Свинаренко;
• Наталя Попович, випускниця НаУКМА, президент One Philosophy Group of Companies, співзасновниця Українського кризового медіа центру, член Довірчої ради НаУКМА;
• Тарас Лукачук, випускник НаУКМА, президент компанії Jacobs Douwe Egberts у регіоні Східна Європа, Близький Схід і Африка;
• Валерія Казадарова, випускниця НаУКМА, засновниця програми «Профі+» для студентів та «Профі+» для викладачів, засновниця компанії «Таланти для бізнесу»;
• Фонд Випускників України, який представляв Володимир Варгола;
• титульний партнер Благодійного вечора Юридична компанія «Василь Кісіль і Партнери»: відзнаку отримав керуючий партнер компанії Андрій Стельмащук, випускник НаУКМА;
• інтелектуальний партнер Благодійного вечора Києво-Могилянська бізнес-школа, яку представляв її декан Олександр Саврук;
• ексклюзивний партнер Благодійного вечора родина Оксани Маркарової та Данила Волинця;
• генеральний партнер Благодійного вечора компанія «ІЛТА», яку представляв Голова Правління Сергій Міщенко;
• офіційний партнер Благодійного вечора НаУКМА юридична компанія «Аrzinger», яку представляла партнер Катерина Гупало;
• офіційні партнери благодійного вечора брати Сергій та Євген Гусовські: відзнаку отримав Сергій Гусовський;
• партнер цьогорічного Благодійного вечора компанія «КОФКО Агрі Ресорсіз Україна», яку представляв Генеральний директор Володимир Осадчук;
• партнер благодійного вечора компанія «Якобз Дау Егбертс Україна»: відзнаку отримав Голова Правління Павло Варчук.
Найгострішою і найазартнішою частиною зустрічі став гучний аукціон.
Перший лот - ексклюзивний комплект книжок Ен Еплбаум («ГУЛАГ», «Залізна завіса», «Red Famine») з автографом автора – зібрав найбільшу суму і відійшов переможцю за 100 000 грн!
Під час гучного та тихого аукціону також розігрували лоти, люб’язано надані Арсенієм Фінбергом, Айне Гассе, Наталею Сорокіною, Катериною Дудник, а також нашими колегами з Києво-Могилянської бізнес-Школи, Видавничим домом "Києво-Могилянська Академія", KMA Gift Shop, компанією «Винолюб», Агентством WINK, Домом культури «Майстер-клас», школою англійської мови «Оксфорд клас» та Лимон-студією.
Висловлюємо подяку партнерам за надані лоти!
Всього під час підготовки та проведення Благодійного вечора завдяки партнерам, благодійним внескам за участь та благодійному аукціону було залучено 1 121 709 грн. Задекларовано надходжень з-за кордону на суму 25 тис.дол. (650 тис.грн.) Разом близько 1,8 млн.грн.
Кошти підуть на реалізацію проекту Цифрового університету (за виключенням коштів на покриття організаційних витрат для підготовки події).
Дуже приємно, що наші гості розділяють прагнення Києво-Могилянської академії стати передовим дослідницьким університетом у Східній Європі та готові допомагати у її реалізації.
Першими враженнями від вечора поділилися деякі з учасників вечора:
Я вірю в те, що Могилянка будує ту Україну, в якій я хочу жити. Вона справді розбудовує цю країну, тут дуже приємна атмосфера, це той світ, про який ми можемо мріяти. Для мене велика честь бути до цього причетним, робити малесенький вклад моєї фірми у розвиток Могилянки. Сподіваюся, у Академії будуть великі успіхи, і ми перевершимо те, що зараз має Гарвард, Оксфорд, Кембридж. Могилянка буде набагато кращою в Україні. Роль Могилянки в освіті України є дуже великою. Це абсолютно нова модель освіти, якої раніше в Україні не було. Випускники Могилянки дуже відрізняються в кращий бік від випускників інших вишів. Вони активніші, вони розуміють світ, вони розуміють місце України у світі. І вони просто справжні українці, врешті-решт.
Сергій Чорний, керуючий партнер, Київський офіс юридичної компанії Бейкер МакКензі.
Могилянка – це гідна інституція, яка має бути вшанована всіма громадянами України. Для мене, як киянина, це просто честь – мати можливість долучитися до того, що відбувається в Могилянці, до її розбудови, до її підтримки. Виклик, який стоїть перед Могилянкою – поєднати те, що символізує гасло «Час плинний, а Києво-Могилянська академія – вічна», з розвитком, з перспективою, з прогресом.
Сергій Гусовський, офіційний партнер Благодійного вечора.
Могилянка – саме те місце, де вільно називати одне одного друзями, навіть якщо це пан посол чи пан віце-прем’єр-міністр. Це те середовище, яке об’єднує людей. Могилянка є, була і буде майданчиком для об’єднання мислителів України і світу для творення нових ідей і продуктивної праці.
Роман Тичківський, випускник НаУКМА, керівник Української Академії Лідерства, представник фонду Western NIS Enterprise Fund.
З коментарями учасників Благодійного вечора НаУКМА-2017 можна також ознайомитися тут.
Фото з події можна переглянути за посиланням та у фотоальбомі на сторінці Благодійного вечора.
Ми щиро вдячні всім нашим партнерам та однодумцям, які своєю допомогою і підтримкою уможливлюють розвиток Могилянки, здійснення її місії!
Ми разом будуємо майбутнє нашого університету і нашої країни!
Києво-Могилянська академія щиро вдячна партнерам Благодійного вечора.
Без вашої допомоги та підтримки ця подія не могла б відбутися!
ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ ТА ПІДТРИМКУ!
ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ |
|||||||||||
ПАРТНЕРИ |
|||||||||||
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ |
|||||||||||
Проект для підтримки
- Деталі
- Дата публікації: Четвер, 28 вересня 2017, 17:12
Благодійний вечір, що відбувся 19 листопада, присвячено проекту "ЦИФРОВИЙ УНІВЕРСИТЕТ"
Вперше проект цифрового університету було презентовано в АСС (Американській торгівельній палаті) у 2014 р. під час круглого столу на тему співпраці бізнесу та університетів. Сергій Квіт (на той час – Міністр освіти України, президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" у 2007-2014 рр) під час презентації зазначив: «Вища освіта, наукові дослідження, інновації мають розвиватися на основі інформаційних технологій, і всі ці речі мають призводити до позитивних змін у суспільстві”.
Цифровий університет це:
- застосування інноваційних підходів до навчання, опанування технологій і навичок студентами
- нові можливості для дослідження
- використання нових технологічних систем і підвищення ефективності процесів у діяльності університету
Софтова (програмна) частина проекту цифрового університету майбутнього передбачає:
- е-сервіси: е-розклад, е-опитування, е-запис на вибіркові дисципліни, е-довідки, е-диплом, е-портфоліо
- е-документообіг, ефективна система управління навчальним процесом
- засоби комунікації (е-пошта, календарі, спільні документи)
- Learning Management Systems - індивідуальні завдання, проекти для роботи в малих групах, навчальні елементи для всіх студентів тощо
- е-наука: «віртуальні лабораторії» з хімії, біомедицини, прикладні застосунки для математиків, фізиків, соціологів чи лінгвістів, відеоконференції тощо
- е-ресурси - повнотекстові бази даних та баз знань, розвиток власних систем зберігання та поширення результатів досліджень, е-бібліотеки, е-архіви тощо.
У 2016-2017 навчальному році в НаУКМА вперше було проведено електронне опитування студентів, щодо якості навчального процесу та оцінки викладачів, а також вперше відбувся електронний запис на вибіркові дисципліни.
В частині hardware НаУКМА активно оновлює мережу та забезпечує Wi-Fi доступ у популярних локація університету.
Наступним етапом проекту є оновлення ядра локальної мережі Академії. Внесок у 2,5 млн. грн дозволить розпочати перехід на 10 Gbit швидкість та відсутність затримок. Підвищена надійність - це те чого прагнуть користувачі сервісів та ІТ фахівці.
Зробити благодійний внесок на проект:
НаУКМА є державним університетом, але держфінансування виділяється, в основному, на оплату праці викладачів та працівників університету, а також на стипендії студентам державної форми навчання та комунальні послуги (Використання коштів НаУКМА за 2016 рік). Держава не виділяє кошти на оновлення ІТ-інфраструктури.
Згідно зі стратегією НаУКМА на 2015-2025 рр, до 5% власних надходжень до бюджету НаУКМА виділяються щороку на інформатизацію. А також НаУКМА активно залучає партнерів і благодійників вже 3 роки поспіль в рамках благодійної кампанії «Свобода. Лідерство. Інновації. Творимо майбутнє разом!» За рахунок підтримки благодійників вдається оновлювати мережу та поступово розвивати і нашаровувати софтову складову проекту.
Запрошуємо вас долучитися до створення єдиного цифрового простору Академії для запровадження інновацій в освіті, вільного поширення знань та наближення НаУКМА до візії стати визнаним у світі дослідницьким університетом!
ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР |
|||||||||||
ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ |
|||||||||||
ПАРТНЕРИ |
|||||||||||
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ |
|||||||||||