«Антикорупційні студії» - нова магістерська програма в НаУКМА
- Деталі
- Дата публікації: Четвер, 14 березня 2019, 16:25
З вересня 2019 року в НаУКМА за унікальною програмою готуватимуть магістрів політології, з фокусом на опануванні сучасних методологічних підходів до дослідження політичних аспектів антикорупційної діяльності.
Програма створена спільно Міждисциплінарним науково-освітнім центром щодо протидії корупції в Україні (ACREC) та кафедрою політології НаУКМА.
Програма є міждисциплінарною та спрямована на здобуття навичок та вміння застосовувати знання у сфері політичної науки, права, економіки та соціології. Під час навчання студенти-магістри матимуть змогу опановувати інноваційні та актуальні курси.
Серед обов’язкових дисциплін –
«Правові засади та інституційні механізми запобігання корупції»;
«Пошук інформації в базах даних»;
«Антикорупційний комплаєнс»;
«Соціальна нерівність і корупція»;
«Стратегії комунікацій у сфері боротьби з корупцією».
Про повернення активів, одержаних внаслідок корупційних правопорушень, виикриття та попередження корупції під час публічних закупівель, економічні та політичні аспекти аналізу політики, електронне багаторівневе врядування й Е-демократію, політичну психологію та іміджелогію можна буде дізнатися на вибіркових дисциплінах програми.
Навчання відбуватиметься за модульною системою. Студенти навчатимуться у форматі лекційних та семінарських занять, колоквіумів та рольових ігор, моделювання слідчих/розшукових дій. До викладання також залучатимуться детективи НАБУ, слідчі судді, партнери провідних юридичних фірм, найкращі вітчизняні та закордонні теоретики і практики у сфері антикорупції, а також відомі політики та громадські діячі.
Окрім того, студенти отримають унікальну можливість проходження ознайомчої практики в органах державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних та громадських організаціях, де здобуватимуть практичні навички роботи у сфері антикорупційної діяльності.
Вступити на програму можуть охочі, що здобули бакалаврський чи магістерський рівень вищої освіти з будь-якої галузі знань. Для вступників з фаховою політологічною освітою треба скласти ЗНО з іноземної мови та фаховий іспит з політології, а для вступників, які не мають політологічної освіти – ще додатковий фаховий іспит.
Детальна програма та умови вступу на сайті Міждисциплінарного науково-освітнього центру щодо протидії корупції в Україні НаУКМА.
Графік вступних випробувань буде розміщено на сайті для абітурієнтів.
.