Освітні пропозиції від НаУКМА для громадян Білорусі
- Деталі
- Дата публікації: Понеділок, 22 листопада 2021, 13:10
весняний семестр 2021/22 н. р.
За спільною ініціативою Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Громадської організації “Free Belarus Center” та Міжнародного фонду “Відродження” в осінньому семестрі в Могилянці, в якості слухачів, почали навчатися 12 громадян Білорусі, котрі вимушені були виїхати зі своєї країни у зв’язку із переслідуваннями диктаторського режиму.
Зважаючи на ситуацію у сусідній країні, Могилянка, за фінансової підтримки СЕО венчурного фонду Flyer One Ventures Віталія Лаптенка, запрошує нову когорту білоруських громадян, котрі вже виїхали в Україну або планують такий переїзд до кінця 2021 року, долучитися до навчання у весняному семестрі 2021/22 навчального року!
Тривалість навчання — 4-6 місяців (січень — червень 2022 року).
Освітні пропозиції, відкриті для слухачів-білорусів:
— вивчення курсу “Українська мова в контексті” (змішаний очно-заочний формат навчання) та / або — вивчення декількох дисциплін НаУКМА ( до 10 кредитів ЄКТС) згідно із вибраним напрямом.
Навчання буде відбуватися очно або дистанційно, залежно від епідеміологічної ситуації в Києві і відповідних рішень університету.
Відкриті напрями:
• IT, право, політологія, антикорупційні студії (сертифікатна програма), маркетинг, менеджмент, фінанси, екологія, історія (список може доповнюватися, слідкуйте за оновленнями!).
Додатково слухачам-білорусам буде запропоновано проживання у гуртожитку НаУКМА (за умови виконання всіх санітарно-епідеміологічних вимог), а також, за потреби, міграційна підтримка.
За результатами співбесіди, найбільш мотивовані пошукачі отримають стипендії від Віталія Лаптенка для сплати за навчання і, за потреби, проживання в гуртожитку НаУКМА.
Термін подання заявок для навчання у НаУКМА — до 10 грудня 2021 року.
Співбесіди щодо отримання стипендіальної підтримки — попередньо 10-15 грудня 2021.
Заявка на навчання і отримання стипендії — за посиланням.
З питаннями і за додатковою інформацією просимо звертатися до Лариса Човнюк, відділ міжнародного співробітництва НаУКМА (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , =38 066 916 21 92).