1

Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

2

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

3

 Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

4

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

5

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

6

Цегла з колекції музею.

7

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

1

Частина експозиції "Києво-Могилянська академія: чотири століття історії"

1

Частина експозиції "Києво-Могилянська академія: чотири століття історії"

1

Частина експозиції "Києво-Могилянська академія: чотири століття історії"

1

Частина експозиції "Києво-Могилянська академія: чотири століття історії"

v musei

Підсумки виставки «Могилянські рукотвори on Facebook»

Стартувавши 4 червня, виставка «Могилянські рукотвори» вже вдванадцяте зібрала творчих членів могилянської родини. На жаль, через воєнний стан проєкт знову відбувся лише в онлайн-форматі.

 

Учасники виставки ділилися своїми творчими працями, що стали джерелом сили та підтримки в ці випробування. 17 могилянців представили 39 рукотворів у різних жанрах і техніках: живопис, графіку, вишивку, бісероплетіння, шиття, в'язання та ліплення. Вперше за 10 років на виставці було представлено реставраційну роботу.

 

Навіть без конкурсної складової глядацьке голосування стало справжнім визнанням для авторів:

  • 1 місце: Влада Стефанова, провідна спеціалістка кафедри соціології
  • 2 місце: Тетяна Грицишина, випускниця МП «Хімія»
  • 3 місце: Тетяна Сергеєва, доцент кафедри біології

 

Грант «Мультиплікатор щастя», заснований обдарованим випускником НаУКМА Олексієм Цебром, стає нагородою для всіх учасників.

 

«З величезною радістю хочу поділитися враженнями від виставки рукотворів. Ця подія стала справжнім святом творчості та натхнення для всіх її учасників та гостей. На виставці були представлені роботи майстрів і майстринь, які тісно пов'язані з Могилянкою і всі вони вклали частинку своєї душі у свої вироби. Від витончених виробів з мила до розкішних вишиванок і надихаючих картин, від вишуканих ювелірних прикрас до чудових дерев'яних виробів – кожен експонат вражав своєю унікальністю та майстерністю виконання. Ця виставка ще раз підтвердила, що рукотворні вироби мають особливу магію. Вони не тільки радують око, але й передають енергію та любов, вкладені у кожен штрих та деталь. Я щиро вдячний усім майстрам за їхню працю, талант та відданість своїй справі. Також хочу висловити подяку всім відвідувачам, які приєдналися до нашої онлайн виставки. Ваша підтримка і теплі слова надихають нас на нові досягнення та підкорення нових вершин. До нових зустрічей на наших виставках! Творіть, надихайтеся та діліться своїми талантами з усім світом. Щиро бажаю нових Перемог і звершень!» – прокоментував Олексій на сторінці виставки.

 

Хоч онлайн-виставка завершилася, вона продовжує жити у просторі Facebook! Запрошуємо переглядати роботи, надихатися та підтримувати рукотворів вподобайками.

© 2012-2025 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна